MEININGER Hotel München City Center
Landsberger Strasse 20, Munich, Germany, 80339
Online rezervace. Ceny od EUR44.
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
Ceny od EUR 44
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ceny od EUR 44
MEININGER Hotel München City Center is a charming hotel perfectly situated in the lively city centre of Munich, next to the world-famous Theresienwiese and only 5 minutes walk from the Oktoberfest and Augustinerbräu.

MEININGER München City Center offers 97 bright and stylish guest rooms fully-equipped with cable/satellite television, iron and ironing board, heating, wireless Internet connection, hairdryer, work desk, alarm clock, wake up service, private bathroom, shower, WC, towels and bed linen. Baby cots are available upon request. Some rooms have balconies with breathtaking views over the city.

Hotel also offers delicious buffet breakfast in the morning, as well as lunch and dinner during the day. You can also enjoy a wide variety of drinks and beverages in the hotel bar and a range of indoor activities. Our main task is to provide our clients with an unforgettable stay by taking special care of their needs, and offering a wide range of services.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v MEININGER Hotel München City Center je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Oberpfaffenhofen, Germany (OBF) - 11.47 mi
  • Munich, Germany (MUC-Franz Josef Strauss Intl.) - 18.69 mi
  • Augsburg, Germany (AGB) - 34.34 mi
  • Memmingen, Germany (FMM-Allgäu) - 61.21 mi
  • Innsbruck, Austria (INN-Kranebitten) - 61.60 mi
  Muzea
  • Municipal Gallery in Lenbach House Stadtische Galerie im Lenbachhaus - 1.02 mi
  • Museum of Antiquities Antikensammlungen - 1.04 mi
  • Museum of Hunting and Fishing Deutsches Jagd und Fischereimuseum - 1.20 mi
  • Munich Municipal Museum Munchener Stadtmuseum - 1.28 mi
  • Museum Quarter - 1.39 mi